Nosálovská 170/16, Vyškov
+420 739 868 402

Náš příběh

Moje jméno je Andrea Knichalová, již několik let se profesionálně věnuji permanentnímu make-upu a pomáhám Vám vyzdvihnout Vaše přednosti.

Během let jsem pracovala s nádhernými klientkami, každá pro mě byla výjimečná a ke každé jsem přistupovala individuálně. Vždy se snažím najít to nejvhodnější řešení dle představ klientky, aby z výsledku byla nadmíru spokojená, odcházela s úsměvem a ráda se vracela. Vážím si důvěry, kterou klientky svěřují do mých rukou a moc dobře si uvědomuji míru zodpovědnosti a podle toho k práci přistupuji. V rámci permanentního make-upu jsem absolvovala mnoho kurzů, včetně zahraničních. Při práci těžím ze svých dlouholetých zkušeností v oblasti vizáže, barevné typologie a péče o pleť.

Permanentní make-up aplikuji nejnovějšími technikami, abych dokázala splnit i ty nejnáročnější požadavky klientek. K dosažení dokonalého výsledku používám přístroj i Star™Deluxe, který je novinkou v mikropigmentační technologii, a vysoce kvalitních přírodních pigmentů Mei-Cha® (neobsahují parafenylendiamin (PPD)), které jsou vyráběny v certifikované laboratoři, splňují všechna kritéria kvality a bezpečnostních norem. Pro znecitlivění kůže používám výhradně lokální anestetika, která jsou zárukou bezpečné a bezbolestné aplikace.

Práce v oblasti ženské krásy mě vždy fascinovala. Udělat ženu sebevědomější a šťastnější mě naplňuje a dává mé práci smysl.